Tisztelt Pedagógusok, kedves Szülők!

A 2019-20-as év Betűkaland olvasópályázat beérkezett feladatlapjai javítva várják az eredményhirdetést. A pontszámösszesítő alapján egyeztethetik, honnan, kitől hiányoznak még feladatlapok. Amennyiben szeretnék befejezni, (mind az öt forduló feladatlapja) kérem, szeptember 30-ig juttassák el gyermekkönyvtárunkba. Küldhetik postán (2800 Tatabánya, Fő tér 2.), vagy online –  szkennelve,  fotózva a gyerekkonyvtar@jamvk.hu címre.

Mivel az új könyvtárépület megnyitása csúszik, az ünnepélyes eredményhirdetés sajnos nem kerül megrendezésre. A végső eredményekről honlapunkon tájékozódhatnak október hó végén. Az ajándékokat, okleveleket, és emléklapokat kiszállítjuk az iskolákba, illetve postázzuk a megadott címekre!

Megértésüket köszönjük!