Írta: Suller Ildikó Tünde

Kedves Gyerekek, tisztelt Szülők, Pedagógusok!

Minden kedves pályázónknak hálásan köszönjük, hogy ezekben a nehéz időkben arra is időt szakítottak, hogy rajzoljanak nekünk! Örülünk nagyon a beküldött alkotásoknak! Köszönjük, hogy “beengedtetek” bennünket a kulisszák mögé, és bepillanthattunk a sok színes, hangulatos képen keresztül a mindennapjaitokba! Megmutattátok a lelketek egy darabját, s úgy gondolom, mindannyian KINCSEK vagytok!

42 darab alkotás született 3 korcsoportban:

• 1-2. osztályos kategóriában 7,
  • 3-4. osztályos kategóriában 22,
  • 5-8. osztályos kategóriában 13 rajz.

A zsűri tagjai:

• Gyüszi László, a József Attila Megyei és Városi Könyvtár igazgatóhelyettese,
  • Gyüsziné Keller Klára, a tatai Jázmin utcai Általános Iskola tanítónője,
  • Fábián Ildikó, a Kistérségi Szolgáltató Rendszer osztályvezetője,
  • Tari-Székely Karola, alkotóművész, tájékoztató könyvtáros,
  • Suller Ildikó, a gyerekkönyvtári csoport vezetője, (és, megsúgom, hogy a 13 éves fiam, és a 17 éves lányom is besegített, őket is elbűvölték a rajzaitok!)

Nehéz volt a döntés! S hogy ez miben is áll? (Az eredményhirdetésről készült videofelvétel megtekinthető a JAMK gyerekkönyvtárának facebook oldalán: https://www.facebook.com/jamkgyerek)

Helyezettek 1-2. osztályos kategóriában:

1. Stankovics Júlia, Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
  2. Füri Mia, Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
  3. Horváth Hanna, Fekete István Általános Iskola, Almásfüzitő

Helyezettek 3-4. osztályos kategóriában:

1. Horváth Laura, Kecskédi Német Nemzetiségi Általános Iskola
  2. Balogh Lili Anna, Kisfaludy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Környe
    és Józsa Lara, Sárberki Általános Iskola, Tatabánya
  3. Tabi Roxi, Óvárosi Általános Iskola, Tatabánya

Helyezettek 5-8. osztályos kategóriában:

1. Egri Fanni Lilla, Zrínyi Ilona Általános Iskola, Császár
  2. Szekeres Liliána, Zrínyi Ilona Általános Iskola, Császár
  3. Kovács Kata, Ászári Jászai Mari Általános Iskola és
    Schwarcz Bianka, Zrínyi Ilona Általános Iskola, Császár

A közönségszavazás nyertesei az egyes korosztályokban:

• Becsei-Király Alicia
  • Nagy Vivien
  • Szekeres Liliána

Nevezettek könyvjutalomban részesülnek. Mindannyian megérdemlitek azonban a jutalmat!

Azon pályázóink, akik nem értek el helyezést, egy-egy rajzeszköz (10 db os Tempera-készlet , 12 db-os Olajpasztell zsírkréta, vagy 12 db-os Aqua ceruza ) és egy emléklap tulajdonosai lesznek!

Köszönet illeti a szülőket és a pedagógusokat, akik “menedzseltek” benneteket! Az ő odafigyelésük, törődésük hozzásegített bennünket, hogy megismerjük azokat a szépségeket, ami “kezetekben-lelketekben” rejlik!

Technikai információk:

A nyereményeket postán küldjük el, ezért kérjük azokat a pályázókat, akiktől nem kaptunk postacímet, küldjék el nekünk a gyerekkonyvtar@jamvk.hu e-mail címre!

Azokat a kedves pályázókat, akik könyvjutalomban részesülnek, megkérjük egy “Átvételi elismervény” kitöltésére – Letöltés pdf-ben A kitöltött, aláírt elismervényeket postán (2800 Tatabánya, Szent Borbála tár 6/c), vagy elektronikus úton, szkennelve, fotózva is elküldhetik. Köszönjük a szülőknek, pedagógusoknak!

A nyereményekhez gratulálunk, az “otthon tanulás”-hoz további sikereket kívánunk, szeretettel: Suller Ildikó és Zantleitnerné Szebenyi Zsuzsanna gyerekkönyvtárosok

Eredményhirdetés élőben (felvételről)