A József Attila Megyei és Városi Könyvtár “Így tanulok itthon” címmel videópályázatot hirdet. A távoktatás újdonságot jelent mindannyiunk számára. Mutasd meg nekünk, te hogy tanulsz otthon!
Várjuk pályázatodat TikTok videó formájában akár általános iskolában, akár középiskolában, egyetemen, vagy bárhol tanulsz! Mintavideónkat a TikTokon jamk.gyerekkonyvtar felhasználónév alatt találod. Ez természetesen csak egy példa, várunk bármit, ami eszedbe jut a témáról!

Beküldési határidő: május 15.

Hogy megtaláljuk videóitokat, kérjük lássátok el #jamkpalyazat hashtag-gel, vagy jelöljetek meg könyvtárunk profilját a videó alatt!

Eredményhirdetés: május 29.

Tárgynyeremények:

• 1. helyezett 30 000 Ft
  • 2. helyezett 20 000 Ft
  • 3. helyezett 10 000 Ft értékben könyvutalvány, élményajándék, vezeték nélküli fülhallgató, power bank, Led szalag, stb.